Logo Bohemia  Prague Symphony Orchestra

Seřazené dle jména skladatele.

Bach Johann Sebastian

Orchestrální suita č. 3 D-dur, BWV 1068

Barber Samuel

Adagio pro smyčce

Beethoven Ludwig van

Symfonie č. 5 c-moll, op. 67

Bellini Vincenzo

Norma - chór kněží "Norma viene", scéna a chór válečníků "Guerra, Guerra!"

Borodin Alexander

Polovecké tance z opery Kníže Igor

Brahms Johannes

Německé requiem

Brixi František Xaver

Koncert pro varhany a orchestr F-dur
Pastorální mše D-dur

Bruckner Anton

Mše f-moll
Žalm 150

Corelli Arcangelo

Concerto Grosso č. 8, op. 6

Donizetti Gaetano

Don Pasquale - chór sluhů "Che interminabile"

Dvořák Antonín

Biblické písně, op. 99, čísla 4, 5, 7, 8, 10                                                                                               Česká suita, op. 39
Humoreska č. 7 g-moll
Mše D-dur, op. 86
Rusalka - Měsíčku na nebi hlubokém
Slovanské tance (výběr)
Stabat Mater
Symfonie č. 9 e-moll, op. 95 „Novosvětská“
Te Deum, op. 103
V přírodě, op. 63
 

Eben Petr

Pražské Te Deum 1989

Grieg Edvard

Peer Gynt 

Händel Georg Friedrich

Árie a chóry z oratoria Juda Makabejský
Dettingenské Te Deum D-dur, HWV 283
Hudba k ohňostroji (výběr)
Mesiáš, HWV 56

Haydn Joseph

Oratorium „Sedm posledních slov Vykupitelových na kříži“
Roční období
Stvoření

Hindemith Paul

Tři písně pro soprán a orchestr, Op. 9

Janáček Leoš

Otče náš

Mahler Gustav

Tryzna (Totenfeier) - 1. věta z 2. symfonie

Masscagni Pietro

Cavalleria Rusticana - chór vesničanů "Gli aranci olezzano"

Mendelssohn-Bartholdy Felix

Eliáš, op. 70                                                                                                                                   hymnus „Hör mein Bitten"                                                                                                                 kantáta „Vom Himmel hoch, da komm ich her"                                                                                   modlitba „Verleih uns Frieden"
Paulus - předehra k oratoriu
Symfonie pro smyčce č. 7 d-moll                                                                                                             Tři duchovní písně pro alt, sbor a orchestr op. 96

Mozart Wolfgang Amadeus

Bastien a Bastienka
Dixit et Magnificat                                                                                                                         Exsultate Jubilate, KV 165
Figarova svatba - Recitativ a árie Susanny 
Grabmusik, KV 42
Koncert pro klarinet a orchestr A-dur, KV 622
Korunovační mše C-dur, KV 317
Kouzelná flétna, KV 620
Litaniae de venerabili altaris sacramento Es-Dur, KV 243
Malá noční hudba
Missa brevis D-dur, KV 194                                                                                                             Nešpory C-dur, KV 339
Regina Coeli, KV 108
Requiem d-moll, KV 626
Salve Regina
Symfonie č. 38 D-Dur, KV 504 "Pražská“
Symfonie č. 40 g-moll, KV 550
Symfonie č. 41 C-dur, KV 551 "Jupiter"
Únos ze serailu, KV 384
Velká mše c-moll, KV 427
 

Müller Marian

Intráda pro 2 varhany, 2 trubky, 2 horny a tympány

Nicolai Otto

Vánoční oratorium
Vánoční předehra

Poulenc Francis

Koncert pro varhany, tympány a smyčce g-moll

Pröve Bernfried E. G.

Josef a jeho bratři - multimediální oratorium

Puccini Giacomo

Gianni Schicchi - árie Lauretty "O mio babbino caro"
La Boheme - árie Mimi "Mi chiamano"
Missa di Gloria

Radziwill Anton Heinrich von

Faust (zhudebnění Goethova Fausta)

Ramirez Ariel

Misa Criolla

Reinecke Carl H. C.

Belsazar, op. 73

Rheinberger Josef Gabriel

Koncert pro varhany a orchestr g-moll, op. 177
Suita c-moll pro housle, violoncello, varhany a smyčce

Rossini Gioacchino

Stabat Mater

Rutter John

Magnificat

Saint-Saëns Camille

Requiem, op. 54

Schönberg Arnold

Přeživší z Varšavy

Schubert Franz

Miriamin vítězný zpěv
Mše č. 4 C-dur
Mše G-dur
Předehra a kouzelná harfa
Předehra v italském slohu C-dur, D 591
Rosamunda - Předehra, Kouzelná harfa, Sbor pastýřů
Stabat Mater g-moll, D 175
„Intende voci“ pro tenor sólo, sbor a orchestr, D 963

Schumann Robert

Missa Sacra, op. 147

Smetana Bedřich

Prodaná nevěsta - chór vesničanů "Proč bychom se netěšili"
Vyšehrad, Vltava

Strauss Johann

Císařský valčík
Na krásném modrém Dunaji

Verdi Giuseppe

Il Trovatore - chór cikánů "Vedi! La Fasche notturne spoglie"
Macbeth - chór skotských uprchlíků "Patria oppressa"

Vivaldi Antonio

Gloria a Magnificat
Gloria D-dur